Хајди Клум ужива на одмор со 19 години помладиот вереник, пред свадбата во Капри (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
RECEPCIONERI/KI 27-01-2020
Планер 27-01-2020
Сервисер 27-01-2020


Хајди Клум ужива на одмор со 19 години помладиот вереник, пред свадбата во Капри (фото)

Хајди Клум и 19 години помладото момче Том Каулиц уживаат на одмор во Капри, каде наводно деновиве ќе им се одржи свадбената церемонија.

hajdi-klum-uzhiva-na-odmor-so-verenikot-pred-svadbata-vo-kapri-foto-01.jpg

46-годишната Хајди Клум и 27-годишниот Том Каулиц беа во врска околу 1 година, кога во декември 2018-та тој ја запроси германската убавица.

View this post on Instagram

I SAID YES ❤️

A post shared by Heidi Klum (@heidiklum) on

Иако се мистериозни во врска со свадбата и имаше гласини дека тие тајно се венчале, сега светските медиуми шпекулираат дека свадбената церемонија ќе се одржи во наредните неколку дена италијанскиот остров Капри. 

Деновиве тие се на одмор таму и уживаат во истражувањето на прекрасното место, па останува да следиме што ќе се случува деновиве во Капри. 

Парот е забележан на прошетка низ улиците на гратчето – Хајди облечена во бел кафтан, а том во лежерно издание со жолти шалвари.

Хајди и Том на одмор во Капри:

М. М. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Боса и без шминка - Фотки од „втората свадба“ на Хајди Клум (46) и Том Каулиц (29) во Капри, Италија Откако во февруари тајно се венчаа, германскиот супермодел и 17 години помладото...
Меган Маркл со балетанки на бејзбол меч без бебето Арчи (фото) Меган Маркл е на породилно отсуство до есен, но таа се појави на бејзбол меч со ...
Кајли Џенер си ја носи ќеркичката на работа и позира со неа на пауза (фото) Кајли Џенер тврди дека поминува многу време со ќеркичката и не се двои на неа, а...