Џеј Ло со заборавена врвка од етикета на бикините на плажа на Туркс и Кајкос (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


Џеј Ло со заборавена врвка од етикета на бикините на плажа на Туркс и Кајкос (фото)

По фотографиите со целулит на задникот, во медиумите осамнаа нови фотки од Џеј Ло на егзотичен одмор, каде изгледа одлично во светкави бикини.

j-lo-so-zaboravena-vrvka-od-etiketata-na-bikinite-na-plazha-na-turks-i-kajkos-foto-01.jpg

Џенифер Лопез има неверојатно тело на 51 година. Таа спортува, танцува и постојано води грижа за својот фит изглед.

Сепак, некои фотки од нејзиниот одмор открија дека мака мачи со целулитот.

Но, на најновите фотографии од Туркс и Кајкос таа изгледа совршено во светкаво бикини. Со својот свршеник Алекс Родригез ужива во тропскиот рај.

Џеј Ло изгледа самоуверено, а на нејзиното тело видливи се мускулите од напорните тренинзи.

Единствена мана е што на горниот дел од костимот за капење заборавила да ја извади врвката од картончето за цена, но секому се случува, а таа изгледа беспрекорно.

Фотки од Џеј Ло:

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Џеј Зи откри зошто сè уште не зборува со Канје Вест Се чини дека раперот Џеј Зи со издавањето на новиот албум реши да се отвори за п...
Џеј Ло во дуксер и штикли на божиќен шопинг со Алекс Родригез Џенифер Лопез облечена во Gucci дуксер од 1.400 долари, беше забележана заедно с...
Џеј Ло на прошетка со ќерките на Алекс Родригез во Беверли Хилс Врската на Џенифер Лопез и Алекс Родригез станува сè поцврста и посериозна како ...

Најчитани неделава