Бијонсе (39) гордо ги покажа облините со провокативни фотки за новата колекција од нејзиниот бренд


Бијонсе (39) гордо ги покажа облините со провокативни фотки за новата колекција од нејзиниот бренд

Бијонсе соработува со Adidas за нова колекција од нејзиниот бренд Ivy Park, а деновиве ги изненади фановите со неколку провокативни фотографии кои се дел од рекламната кампања.

bijonse-gordo-go-pokazha-sovrshenoto-telo-so-provokativni-fotki-za-novata-kolekcija-od-nejziniot-brend01.jpg

39-годишната пејачка гордо ги покажа облините позирајќи во парчињата од новата колекција од нејзиниот бренд Ivy Park.

Покрај фотографиите со спортските модели, пејачката објави и неколку фотки на кои е облечена во латекс „од глава до пети“.

За колекцијата, Бијонсе соработува со Adidas, а не ја испушти можноста да се пофали со облините и задникот на неколку фотографии од рекламната кампања.

bijonse-gordo-go-pokazha-sovrshenoto-telo-so-provokativni-fotki-za-novata-kolekcija-od-nejziniot-brend-04.jpg

bijonse-gordo-go-pokazha-sovrshenoto-telo-so-provokativni-fotki-za-novata-kolekcija-od-nejziniot-brend-09.jpg

Бијонсе привлече внимание со провокативните пози, а фановите повеќе го коментираат нејзиниот изглед отколку парчињата што ги рекламира.

bijonse-gordo-go-pokazha-sovrshenoto-telo-so-provokativni-fotki-za-novata-kolekcija-od-nejziniot-brend-07.jpg

Во модната кампања учествува и нејзината ќерка Блу Ајви, за која фанови велат дека го „украла“ целото внимание од Бијонсе и дека дефинитивно ќе ја наследи мајка си. Некои од нив се шегуваат дека ако се распродаде колекцијата, тоа дефинитивно е поради малата Блу.

bijonse-gordo-go-pokazha-sovrshenoto-telo-so-provokativni-fotki-za-novata-kolekcija-od-nejziniot-brend-02.jpg

bijonse-gordo-go-pokazha-sovrshenoto-telo-so-provokativni-fotki-za-novata-kolekcija-od-nejziniot-brend-12.jpg

Дел од најпровокативните фотки од кампањата на Бијонсе:

bijonse-gordo-go-pokazha-sovrshenoto-telo-so-provokativni-fotki-za-novata-kolekcija-od-nejziniot-brend-03.jpg

bijonse-gordo-go-pokazha-sovrshenoto-telo-so-provokativni-fotki-za-novata-kolekcija-od-nejziniot-brend-05.jpg

bijonse-gordo-go-pokazha-sovrshenoto-telo-so-provokativni-fotki-za-novata-kolekcija-od-nejziniot-brend-06.jpg

bijonse-gordo-go-pokazha-sovrshenoto-telo-so-provokativni-fotki-za-novata-kolekcija-od-nejziniot-brend-08.jpg

bijonse-gordo-go-pokazha-sovrshenoto-telo-so-provokativni-fotki-za-novata-kolekcija-od-nejziniot-brend-10.jpg

Спирова С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Ѕвезди на кои треба да им се забрани Фотошоп И славните понекогаш сакаат да го прикажат нивниот живот на социјалните мрежи ка...
15 фотографии кои Иванка Трамп сака да ги сокрие од светот Од чудни фотки од детството со татко ѝ Доналд Трамп до разголени фотосесии во мл...
Фотки од одморот на Емина Јаховиќ + кое ѝ е новото момче милионер, според гласините По разводот со Мустафа Сандал беше во врска со атрактивен 18-години постар турск...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg