Најпознатата српска блогерка Тамара во две креации на Кански фестивал (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Менаџер 20-09-2021


Најпознатата српска блогерка Тамара во две креации на Кански фестивал (фото)

Тамара Калиниќ, со потекло од Србија, но стационирана моментално во Париз, се појави на Канскиот филмски фестивал во две креации со кои ги воодушеви модните критичари.

najpoznatata-srpska-blogerka-tamara-vo-dve-kreacii-na-kanski-povekje.jpg

Најпопуларната српска блогерка одбра раскошен жолт фустан со длабоко деколте и драматични продолжетоци на грбот, додека вториот избор беше нијансиран фустан налик сирена.

Двата модели ја истакнаа тенката фигура на блогерката, без притоа да провоцира со голотија.

Како изгледаше Тамара на Кански?

M. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Тамара Тодевска со децата ги посети манастирите Свети Јован Бигорски и Рајчица По сите коментари околу тоа што ја истетовира строфата од химната што заборави д...
Тамара Тодевска ќе нѐ претставува на Евровизија 2019 во Израел Во дневникот во 19:30 минути на Македонската Радио Телевизија гостуваше Тамара Т...
Тамара Тодевска го прослави 35-тиот роденден во ресторан во Гевгелија (фото) Тамара Тодевска денес (01.06) наполни 35 години, а роденденот го прослави во рес...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg