Беше најпластичниот маж на светот, а сега е жива Барби - направи и операција на желудникот во Турција
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Менаџер 20-09-2021


Беше најпластичниот маж на светот, а сега е жива Барби - направи и операција на желудникот во Турција

Сакаше да биде Кен, па потоа одлучи да стане Барби... Во зелен фустан со превисок шлиц, Џесика Алвес беше фотографирана на лондонските улици, еден месец откако направи операција на желудникот во Анталија.

najplastichniot-mazh-na-svetot-otkako-stana-barbi-napravi-operacija-za-zheludnikot-vo-turcija-za-slabeenje-01.jpg

Џесика Алвес, која некогаш беше најпластичниот маж на светот Родриго Алвес, но се одлучи за промена на полот и стана жива „Барби“, беше фотографирана деновиве во Лондон во долг зелен фустан со висок шлиц.

najplastichniot-mazh-na-svetot-otkako-stana-barbi-napravi-operacija-za-zheludnikot-vo-turcija-za-slabeenje-07.jpg

najplastichniot-mazh-na-svetot-otkako-stana-barbi-napravi-operacija-za-zheludnikot-vo-turcija-za-slabeenje-09.jpg

37-годишната Џесика симна доста килограми во последно време, откако минатиот месец си направи операција на желудникот во Турција, специјално за да ослабе.

Screenshot_2.png

najplastichniot-mazh-na-svetot-otkako-stana-barbi-napravi-operacija-za-zheludnikot-vo-turcija-za-slabeenje-10.jpg

Со долга руса коса и истакнати облини таа порачува: „Самодовербата е сè. Самодовербата е таа што прави овој едноставен зелен фустан да изгледа добро.“

Таа на својот Инстаграм профил има 1.2 милиони следбеници со кои постојано споделува фотографии од себе.

najplastichniot-mazh-na-svetot-otkako-stana-barbi-napravi-operacija-za-zheludnikot-vo-turcija-za-slabeenje-03.jpg

najplastichniot-mazh-na-svetot-otkako-stana-barbi-napravi-operacija-za-zheludnikot-vo-turcija-za-slabeenje-04.jpg

najplastichniot-mazh-na-svetot-otkako-stana-barbi-napravi-operacija-za-zheludnikot-vo-turcija-za-slabeenje-02.jpg

Нови фотки од Џесика Алвес:

https://www.instagram.com/p/CRYp7RRFe-x/

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Најпластичниот маж на светот слави со фотосесија што од жив Кен, пред една година стана жива Барби (... Од Родриго стана Џесика, најпластичниот маж на светот сега е русокоса со фигура ...
На 6 години беше најубавото девојче на светот, сега на 17 е најубавото лице на светот (фото) Нејзините сини очи и полни усни ѝ останаа препознатлив знак, а таа повторно доби...
Познати мажи кои се посекси со брада Некои мажи со брада изгледаат како митски богови, а други како самоуверени мачо ...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg