По скандалозното видео кога Џастин Бибер ѝ врескаше - Хејли Бибер со сопругот под рака


По скандалозното видео кога Џастин Бибер ѝ врескаше - Хејли Бибер со сопругот под рака

Видеото како Џастин и вреска на Хејли стана вирален хит, но сега Хејли изгледа повљубена од кога било во него, додека тој е замислен и дистанциран.

po-skandaloznata-kavga-koga-djastin-biber-i-vreskashe-hejli-biber-so-soprugot-pod-raka-01.jpg

Хејли Бибер се најде среде скандал поради видеото на кое Џастин Бибер ѝ вреска. Многумина го протолкуваа како кавга на парот и несоодветен третман на Бибер кон сопругата, но други го бранеа пејачот дека бил возбуден по настап и само драматично разговарал со неа, а истото го потврди и таа.

Сега, Хејли беше фотографирана со Бибер (27) под рака по вечера во ресторан и изгледа навистина вљубено додека го држи, а Бибер пак повторно е дистанциран и замислен, но изгледа дека парот ги средил несогласувањата.

Фотки од Хејли и Бибер:

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

„Не беше зрел за да има дете“ – Зошто никогаш не слушаме за таткото на Џастин Бибер? Кога се родил Џастин, татко му имал едвај 18 години, па плашејќи се од одговорно...
Драматично вирално видео: Џастин Бибер „вреска“ по сопругата Хејли Бибер Џастин Бибер жесток кон својата сопруга Хејли Бибер, иако околу нив има куп луѓе...
Џастин Бибер и Хејли Болдвин повторно среде жестока расправија (фото) Во бракот на Џастин и Хејли дефинитивно не цветаат рози, а тој неодамна на Инста...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg