Кога Џеј Ло ќе му даде слободен ден на стилистот...
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


Кога Џеј Ло ќе му даде слободен ден на стилистот...

Неколку недели откако го остави 29-годишното момче, наводно заради неверство, Џеј Ло очигледно му дала одмор и на стилистот. Во Њујорк се појави во Coca-Cola маичка, искинати фармерки и очила кои го покриваа ненашминканото лице. Поприродна одамна не сме ја виделе:

koga-j-lo-ke-mu-dade-sloboden-den-na-stilistot-1.jpg

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Џеси Џеј позираше во танга и со лузни на грбот со моќна порака Џеси Џеј откако објави храбра фотка од плажа, покажувајќи го целулитот, сега пов...
Тамара Тодевска го покажа лицето на нејзиното синче Дарен Тамара Тодевска и поранешниот кошаркар Александар Димитровски ја имаат ќерката Х...
12 грчки фрази за почетници, кои ќе ви се најдат на плажа или во тавер... Кога веќе секој продолжен викенд, обичен викенд и летен одмор го минуваме во Грц...