Најреалната торта со кучиња која некогаш сте ја виделе (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Оператор 06-12-2019
Продавач 06-12-2019


Најреалната торта со кучиња која некогаш сте ја виделе (фото)

На прв поглед делуваат како два британски булдози кои позираат пред фототапарат. Но, што ако ви кажеме дека ова не е фотка, туку торта? Да, торта. Ема Џејн стои зад ова ремек дело кое ќе биде претставено на Интернационалната изложба на торти од 4-ти до 6-ти ноември во Бирмингем.

ako-ova-ne-e-fotografija-od-dve-kucinja-togas-sto-e-1.jpg

ako-ova-ne-e-fotografija-od-dve-kucinja-togas-sto-e-2.jpg

ako-ova-ne-e-fotografija-od-dve-kucinja-togas-sto-e-3.jpg

ako-ova-ne-e-fotografija-od-dve-kucinja-togas-sto-e-4.jpg

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Мини водич: Како да се грижите за себе оваа есен? Во ладните есенски денови, важно е да не западнете во депресија, туку да најдете...
Нефилтрирана фотка од голото тело и стриите на Ешли Греам во бременост... Само неколку дена откако објави дека за првпат е бремена, Ешли Греам се соблече ...
Фото доказ дека ракописот на Меган Маркл е нереално совршен Меган Маркл се истакна во многу кралски активности, а за време на некои од нив ф...