Што се црните точки на дрвјата: Лампиони или...?
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Giro prodavac 22-04-2019
Столар 22-04-2019


Што се црните точки на дрвјата: Лампиони или...?

shto-se-crnite-tocki-na-drvjata-lampioni-ili-01.jpg

Кога полициското биро од Портланд не се бори против криминалците, тогаш објавуав неверојатни фотографии од градот, додека го чува доцна во ноќта.

Вокер Берг, еден од вработените таму, ја направил оваа неверојатна фотка од 12 кат од Центарот за правда.

На неа се прикажани стотици гаврани кои изгледаат како лампиони на дрвјата цели препокриени со снег.

Н. Г. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Астро ќоше: На што мислат хороскопските знаци кога не можат да заспија... Што ве држи будни доцна во ноќта? Кои мисли ви минуваат низ глава и не ви даваат...
Неделен план за чистење со кој куќата секогаш ќе свети Ако постојано чистите, а сепак ништо не ви изгледа доволно чисто, тогаш ви треба...
Астро ќоше: Дали животот ви е тежок, скап или убав? Секој знае да се пожали од животот во одреден момент, но ако ги поделиме хороско...