Обожавателите ја „уловија“ фотката од принцот Хари и Меган во говорот на кралицата Елизабета
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Готвач 18-04-2019


Обожавателите ја „уловија“ фотката од принцот Хари и Меган во говорот на кралицата Елизабета

obozhavatelite-ja-ulovija-fotkata-od-princot-hari-i-megan-vo-govorot-na-kralicata-elizabeta-01.jpg

Кралицата Елизабета им се обрати со честитка од Бакингемската палата на граѓаните, а божиќниот говор го искористи за да покаже колку ѝ е важно семејството.

obozhavatelite-ja-ulovija-fotkata-od-princot-hari-i-megan-vo-govorot-na-kralicata-elizabeta--03.jpg

Но, она што посебно им влезе во очи на обожавателите е фотографијата од принцот Хари и Меган Маркл која стои во просторијата, а кралицата решила да ја покаже во видеото, исто како и портретите од сите останати членови на семејството.

obozhavatelite-ja-ulovija-fotkata-od-princot-hari-i-megan-vo-govorot-na-kralicata-elizabeta--04.jpg

М. М. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

„Ладните“ Кејт Мидлтон и Вилијам конечно покажаа емоции во јавност (фо... Принцот Вилијам и Кејт Мидлтон се познати по строгото држење до правилата и не и...
Фотка после која цел свет го смета принцот Хари за романтичар Принцот Хари заедно со својата сопруга Меган Маркл го доделија трофејот на џокеј...
Доказ дека кралицата Елизабета ги обожава Меган и Хари На фотките од посетата на Џорџ Брендис во Бакингемската палата, во позадина јасн...