Ким Кардашијан со голо селфи број 3, покриена само со кристали
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Giro prodavac 22-04-2019
Столар 22-04-2019


Ким Кардашијан со голо селфи број 3, покриена само со кристали

Во четвртокот, Ким Кардашијан, по трет пат се сликаше пред огледало, топлес, облечена во светкави гаќички, а со рацете ги покриваше градите.

kim-kardashijan-povtorno-objavi-toples-fotka-pred-ogledalo-01.jpg

На 37-годишната мајка, очигледно ѝ станаа традиција голите фотки пред огледало, со оглед на тоа што направи бум во 2016-та кога се сликаше целосно гола, па во 2017-та повторно, кога телото ѝ беше покриено само со светки и сега со најновата, од 2018.

kim-kardashijan-povtorno-objavi-toples-fotka-pred-ogledalo-02.jpg

Би можело да ве интересира:

Прва фотка од синчето на Криси Тајген и Џон Леџенд Криси Тајген и Џон Леџенд по вторпат станаа родители на синчето кое се роди на 1...
Каква мајка – таква ќерка: Ким и Норт во аутфити со змиски принт на цр... 5-годишната Норт Вест сака да ги следи стапките на нејзината мајка, па често мож...
Прва фотка од ќеркичката на Луисана Лопилато и Мајкл Бубле Луисана Лопилато и Мајкл Бубле станаа родители по третпат, а среќната вест пејач...