Прва фотка од Чикаго Вест, ќерката на Ким и Канје


Прва фотка од Чикаго Вест, ќерката на Ким и Канје

По речиси месец и половина од раѓањето на Чикаго Вест, мајката Ким Кардашијан се реши да ја покаже ќеркичката родена од сурогат мајка.

prva-fotka-od-chikago-kjerkata-na-kim-i-kanje-01.jpg

Ким на Инстаграм објави фотка како го држи нејзиното трето дете во раце и додала филтер со розови ушиња. Чикаго изгледа преслатко.

View this post on Instagram

Baby Chicago

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Сепак, освен тоа што Чикаго е преслатка, фановите забележаа и нешто друго.

Додека првата нејзина фотка е со сладок филтер како излезена од бајките, првите фотки на Норт и Сент беа сосема поразлични.

Канје Вест за првпат ја покажа Норт по 10 недели од раѓањето, фотографирана преку рамото на нејзината мајка.

А, Сент пак, за првпат го покажаа на 3 месеци, во фотка на која тој спие.

prva-fotka-od-chikago-vest-kjerkata-na-kim-i-kanje-02.jpg

Дали можеби ова има врска со тоа што Ким изјавила дека не ѝ обрнува доволно внимание на малечката, па сега се искупува, или пак, се работи за случајност?

Би можело да ве интересира:

Прва фотка од синчето на Криси Тајген и Џон Леџенд Криси Тајген и Џон Леџенд по вторпат станаа родители на синчето кое се роди на 1...
Ким Кардашијан има 6 прсти на ногата во нова реклама за парфеми (фото) Кардашијан-Џенер сестрите имаат богата историја со Photoshop грешки, а во новата...
Ким повторно критикувана за лоша мајка – 6-годишната ќерка носи огромни обетки Ким Кардашијан уште еднаш доби критики за нејзиното мајчинство откако објави фот...

Најчитани неделава