Првата мајчинска фотка на Кајли Џенер со Сторми


Првата мајчинска фотка на Кајли Џенер со Сторми

Кајли Џенер до пред неколку месеци беше кралица на Инстаграм со голи фотки, но очигледно сега имаме нова Кајли во која преовладува мајчинскиот инстинкт.

prvata-majcinska-fotka-na-kajli-dzener-so-stormi-001.jpg

Сторми наполни 1 месец на 1-ви март и по тој повод Кајли сподели две фотки од нив заедно.

prvata-majcinska-fotka-na-kajli-dzener-so-stormi-2.jpg

prvata-majcinska-fotka-na-kajli-dzener-so-stormi-1.jpg

Би можело да ве интересира:

Папарацо фотки: Лејди Гага и Бредли Купер не можат да се одвојат, Ирин... Лејди Гага и Бредли Купер имаа сензационален настап на „Shallow“ на Оскарите 201...
Ким Кардашијан има 6 прсти на ногата во нова реклама за парфеми (фото) Кардашијан-Џенер сестрите имаат богата историја со Photoshop грешки, а во новата...
„Не е лесно да се биде сладок“ - Криси Тајген сподели фотка од детство... Криси Тајген е кралица на социјалните мрежи, како што многумина ја нарекуваат, и...