Првата мајчинска фотка на Кајли Џенер со Сторми
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Возач 13-06-2019
Продавач 13-06-2019


Првата мајчинска фотка на Кајли Џенер со Сторми

Кајли Џенер до пред неколку месеци беше кралица на Инстаграм со голи фотки, но очигледно сега имаме нова Кајли во која преовладува мајчинскиот инстинкт.

prvata-majcinska-fotka-na-kajli-dzener-so-stormi-001.jpg

Сторми наполни 1 месец на 1-ви март и по тој повод Кајли сподели две фотки од нив заедно.

prvata-majcinska-fotka-na-kajli-dzener-so-stormi-2.jpg

prvata-majcinska-fotka-na-kajli-dzener-so-stormi-1.jpg

Би можело да ве интересира:

Папарацо фотки: Лејди Гага и Бредли Купер не можат да се одвојат, Ирин... Лејди Гага и Бредли Купер имаа сензационален настап на „Shallow“ на Оскарите 201...
Астро ќоше: Кои знаци оваа есен ќе останат сами, а кои ќе најдат партн... Се приближуваме кон новата сезона – есента. Па, ако летово ви донесе многу кратк...
Прва фотка од ќеркичката на Луисана Лопилато и Мајкл Бубле Луисана Лопилато и Мајкл Бубле станаа родители по третпат, а среќната вест пејач...