Актерката Бела Торн со неизбричени пазуви на филмска премиера (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Готвач 18-04-2019


Актерката Бела Торн со неизбричени пазуви на филмска премиера (фото)

Бела Торн (20) и Патрик Шварценегер (24) беа во фокусот на вниманието на премиерата на филмот „Midnight Sun“ во Лос Анџелес.

akterkata-bela-torn-so-neizbricheni-pazuvi-na-filmska-premiera-foto-001.jpg

Актерката за оваа пригода облече впечатлив фустан, кој откри дека таа не ги средила пазувите пред појавувањето на настанот.

Што мислите, дали е ова намерно или случајно? Како изгледа жена што не се издепилирала повеќе од една година?

akterkata-bela-torn-so-neizbricheni-pazuvi-na-filmska-premiera-foto-02.jpg

akterkata-bela-torn-so-neizbricheni-pazuvi-na-filmska-premiera-foto-01.jpg

akterkata-bela-torn-so-neizbricheni-pazuvi-na-filmska-premiera-foto-03.jpg

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Копенхаген - светлосни години пред нас: Паркирај го велосипедот во мет... Дали сте знаеле дека во Копенгахен, Данска, можете да го внесете својот велосипе...
8 знаци дека сте достигнале зрелост Годините не се мерка за ништо и тоа многупати во животот се докажало како точно....
Кортни Кардашијан „случајно“ налета на бившиот Јунес Бенџима во кафуле... Иако Лос Анџелес е голем град, сепак Кортни успеа случајно во кафуле да налета н...