Кога нема да ставите градник и ќе претерате со деколтето (фото)


Кога нема да ставите градник и ќе претерате со деколтето (фото)

koga-nema-da-stavite-gradnik-i-kje-preterate-so-dekolteto-foto-01.jpg

Кели Брук (38) е позната по бујното деколте и стајлинзите кои го истакнуваат тоа.

Сепак, деновиве таа ги помести границите со црн комбинезон и деколте речиси до папокот. Со овој стајлинг Брук се прошета во Париз.

koga-nema-da-stavite-gradnik-i-kje-preterate-so-dekolteto-foto-02.jpg

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Бизарното деколте на Сајмон Кауел (фото) Сајмон Кауел е познат по незакопчаните кошули, кои како да му станаа препознатли...
Астро ќоше: Како се однесуваат хороскопските знаци на слава? Еден од најубавите периоди во годината е периодот на слави кога речиси постојано...
Бебе опкружено со 1.616 инјекции - колку што биле потребни за да биде ... Требало да поминат 4 години, да се случат 3 спонтани абортуси, 7 обиди и да се п...