Кога нема да ставите градник и ќе претерате со деколтето (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Готвач 18-04-2019


Кога нема да ставите градник и ќе претерате со деколтето (фото)

koga-nema-da-stavite-gradnik-i-kje-preterate-so-dekolteto-foto-01.jpg

Кели Брук (38) е позната по бујното деколте и стајлинзите кои го истакнуваат тоа.

Сепак, деновиве таа ги помести границите со црн комбинезон и деколте речиси до папокот. Со овој стајлинг Брук се прошета во Париз.

koga-nema-da-stavite-gradnik-i-kje-preterate-so-dekolteto-foto-02.jpg

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Бизарното деколте на Сајмон Кауел (фото) Сајмон Кауел е познат по незакопчаните кошули, кои како да му станаа препознатли...
Астро ќоше: Една работа која хороскопските знаци ја прават најдобро Ако според вашиот хороскопски знак ви биде доделена една работа која најдобро ја...
Астро ќоше: Како се однесуваат хороскопските знаци на слава? Еден од најубавите периоди во годината е периодот на слави кога речиси постојано...