Нови забавни Инстаграм фотки на Енрике Иглесијас со близнаците
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Giro prodavac 22-04-2019
Столар 22-04-2019


Нови забавни Инстаграм фотки на Енрике Иглесијас со близнаците

 novi-zabavni-instagram-fotki-na-enrike-iglesijas-so-bliznacite-01.jpg

Енрике Иглесијас (42) и поранешната руска тенисерика Ана Курникова (36) пред 4 месеци станаа родители на близнаците Николас и Луси Иглесиас.

Пејачот го обожава секој миг минат со нив, а деновиве повторно прикачи слика како позира со едно од своите дечиња во ходник.

Неодамна пак тој им покажа на фановите како со своите малечки гледа фудбал.

 

I still can’t believe..... you’re mine

A post shared by Enrique Iglesias (@enriqueiglesias) on

 

Game day!! ⚽️⚽️⚽️

A post shared by Enrique Iglesias (@enriqueiglesias) on

Ана Курникова пак постојано прикачува видеа од нејзините напорни тренинзи.

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Прва фотка од ќеркичката на Луисана Лопилато и Мајкл Бубле Луисана Лопилато и Мајкл Бубле станаа родители по третпат, а среќната вест пејач...
Астро ќоше: Кои знаци оваа есен ќе останат сами, а кои ќе најдат партн... Се приближуваме кон новата сезона – есента. Па, ако летово ви донесе многу кратк...
Оптичка илузија или...? Пар осуден дека ризикува стотици животи со еде... Двајца украински акробати станаа мета на критики на Инстаграм откако споделија ф...