Хумористичен фото-приказ: Што им е потребно на мажите за среќа?


Хумористичен фото-приказ: Што им е потребно на мажите за среќа?

humoristichen-foto-prikaz-shto-im-e-potrebno-na-mazite-za-srekja-01.jpg

Мажите неретко знаат да кажат дека се едноставни суштества и не бараат многу, но дали е навистина така?

Какви потреби има вашиот партнер? Дали за среќа му е потребен вкусен ручек, внимание од ваша страна, но и згодна сосетка за „плакнење“ на очи?

Се разбира, да не заборавиме и студено пиво и фудбал.

Што им е потребно на мажите за среќа?

 humoristichen-foto-prikaz-shto-im-e-potrebno-na-mazite-za-srekja-02.jpg

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Бебето спие мирно - до мигот кога мајката ги затвора очите (фото) Работите со правосмукалката, па ви ѕвони телефонот, па трубат автомобилите од ул...
Астро ќоше: Што му е храна за душата на секој хороскопски знак? Малку е потребно за среќа? Некому вкусен оброк, додека на други бакнување и фант...
7 работи кои не можеме да ги купиме со пари, а се повеќе од потребни Кога некој ви зборува за среќа, што прво ви паѓа на ум? Сигурно во топ 3-те рабо...