Фотка после која цел свет го смета принцот Хари за романтичар


Фотка после која цел свет го смета принцот Хари за романтичар

Принцот Хари заедно со својата сопруга Меган Маркл го доделија трофејот на џокејот Френки Деттори, а на бината не сакајќи Хари ја доби титулата за најголем кралски романтичар.

fotka-posle-koja-cel-svet-go-smeta-princot-hari-za-romanticar-1.jpg

Фотката која вирално се прошири му донесе само позитивни коментари и комплименти на сметка на неговата внимателност.

Раката на Меган не ја пушта дури и кога е на должност...

fotka-posle-koja-cel-svet-go-smeta-princot-hari-za-romanticar-2.jpg

Би можело да ве интересира:

„Ладните“ Кејт Мидлтон и Вилијам конечно покажаа емоции во јавност (фо... Принцот Вилијам и Кејт Мидлтон се познати по строгото држење до правилата и не и...
Прва фотка од ќеркичката на Луисана Лопилато и Мајкл Бубле Луисана Лопилато и Мајкл Бубле станаа родители по третпат, а среќната вест пејач...
Важна лекција низ една илустрација: Трите најдобри учители во животот Кога најмногу учите? Кога сте тажни и разочарани? Кога ќе ви го скршат срцето и ...