Фотка после која цел свет го смета принцот Хари за романтичар
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Готвач 18-04-2019


Фотка после која цел свет го смета принцот Хари за романтичар

Принцот Хари заедно со својата сопруга Меган Маркл го доделија трофејот на џокејот Френки Деттори, а на бината не сакајќи Хари ја доби титулата за најголем кралски романтичар.

fotka-posle-koja-cel-svet-go-smeta-princot-hari-za-romanticar-1.jpg

Фотката која вирално се прошири му донесе само позитивни коментари и комплименти на сметка на неговата внимателност.

Раката на Меган не ја пушта дури и кога е на должност...

fotka-posle-koja-cel-svet-go-smeta-princot-hari-za-romanticar-2.jpg

Би можело да ве интересира:

„Ладните“ Кејт Мидлтон и Вилијам конечно покажаа емоции во јавност (фо... Принцот Вилијам и Кејт Мидлтон се познати по строгото држење до правилата и не и...
Првиот официјален бакнеж на принцот Хари и Меган Маркл Заврши церемонијата од свадбата на новиот кралски пар и сега принцот Хари и Мега...
Прва фотка од ќеркичката на Луисана Лопилато и Мајкл Бубле Луисана Лопилато и Мајкл Бубле станаа родители по третпат, а среќната вест пејач...