Руса или црна - Џорџина Родригез тестира фризури, додека Роналдо е обвинет за силување (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


Руса или црна - Џорџина Родригез тестира фризури, додека Роналдо е обвинет за силување (фото)

rusa-ili-crna-georgina-rodriguez-testira-frizuri-dodeka-ronaldo-e-obvinet-za-siluvanje-foto-01.jpg

Џорџина Родригез ги збуни фановите кога објави фотографија со руса коса на Инстаграм.

И додека сите мислеа дека саканата на Кристијано Роналдо направила драстична промена на фризурата, таа им откри дека само тестира како би ѝ стоело и потоа прикачи фотка со нејзината препознатлива црна коса.

Инаку, периодов Роналдо се соочува со тужба за силување, а Џорџина му е огромна поддршка.

rusa-ili-crna-georgina-rodriguez-testira-frizuri-dodeka-ronaldo-e-obvinet-za-siluvanje-foto-02.jpg

rusa-ili-crna-georgina-rodriguez-testira-frizuri-dodeka-ronaldo-e-obvinet-za-siluvanje-foto-03.jpg

Што мислите вие, што ѝ стои подобро?

View this post on Instagram

I went crazy... I went blonde⚡️🖤

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Не е лесно да се биде мајка... (фото) „Само седи дома со детето и после се жали уморна била. Е како така кога не оди н...
Фото доказ дека ракописот на Меган Маркл е нереално совршен Меган Маркл се истакна во многу кралски активности, а за време на некои од нив ф...
Одговор во 3 збора зошто сум сингл (фото) Дали постојано ви го поставуваат прашањето зошто сте сингл? Како убава и паметна...