Скршена врата од фрижидер, заборавен прозорец во зима – луѓе споделуваат фрустрирачки незгоди од нивните домови (фото)


Скршена врата од фрижидер, заборавен прозорец во зима – луѓе споделуваат фрустрирачки незгоди од нивните домови (фото)

Речиси ништо не може да ви го расипе денот како неочекуван проблем во домот. Без разлика дали се скршило нешто големо, случајно сте го офарбале подот со бојата за врата или нешто сосема друго, факт е дека овие ситуации секогаш ќе ве изнервираат.

skrshena-vrata-od-frizhider-zaboraven-prozorec-vo-zima-lugje-spodeluvaat-frustrirachki-nezgodi-vo-domovite-foto-01.jpg

На секој од нас му се случило нешто вакво барем еднаш, а бидејќи овие ситуации се толку чести, на Редит има и форум само за нив.

Овде луѓето споделуваат фотки од незгодите што им се случиле во домот, а кога ќе ги погледнете, веројатно и вие барем малку ќе се исфрустрирате.

Во продолжение погледнете дел од најпопуларните фотки што ги споделиле корисниците:

„Сопругата си купи ново цвеќе во саксија и го стави на сталажата над тоалетната школка. Еден час подоцна слушнавме силно тропање…“

skrshena-vrata-od-frizhider-zaboraven-prozorec-vo-zima-lugje-spodeluvaat-frustrirachki-nezgodi-vo-domovite-foto-02.jpg

„Реновиравме дома, но кога мајсторите ги фарбаа вратите, заборавиле да го покријат подот за да го заштитат“

skrshena-vrata-od-frizhider-zaboraven-prozorec-vo-zima-lugje-spodeluvaat-frustrirachki-nezgodi-vo-domovite-foto-03.jpg

Направи сам идеите на Инстаграм ми изгледаа интересно за време на карантинот“

skrshena-vrata-od-frizhider-zaboraven-prozorec-vo-zima-lugje-spodeluvaat-frustrirachki-nezgodi-vo-domovite-foto-04.jpg

„Наместо средство што го поттикнува растот на тревата, сум купил средство за уништување“

skrshena-vrata-od-frizhider-zaboraven-prozorec-vo-zima-lugje-spodeluvaat-frustrirachki-nezgodi-vo-domovite-foto-05.jpg

„Еве што ќе се случи ако реновирате и случајно срушите еден од носечките столбови“

skrshena-vrata-od-frizhider-zaboraven-prozorec-vo-zima-lugje-spodeluvaat-frustrirachki-nezgodi-vo-domovite-foto-06.jpg

„Ми паднаа сите шкафови во кујната, и тоа во 4 наутро“

skrshena-vrata-od-frizhider-zaboraven-prozorec-vo-zima-lugje-spodeluvaat-frustrirachki-nezgodi-vo-domovite-foto-07.jpg

„Како изгледа кога ќе ви експлодира стакленото лавабо во 3 часот наутро“

skrshena-vrata-od-frizhider-zaboraven-prozorec-vo-zima-lugje-spodeluvaat-frustrirachki-nezgodi-vo-domovite-foto-08.jpg

Продолжува на следната страница...Би можело да ве интересира:

Ситуации кои ни одат на нерви исто колку кога ќе згазиме на ЛЕГО коцка со боса нога (фото) Некои ситуации едноставно ја имаат моќта во секунда да ви го сменат расположение...
Мора да бакнете многу жаби пред да го пронајдете принцот - 25 Марфиеви еротски закони Сè што би можело да тргне наопаку, ќе се случи. Марфиевите „закони“ се секогаш и...
Луѓе на кои никогаш повеќе нема да им падне на памет да купат нешто онлајн (фото) Според досегашното искуство, покрај тоа што технологијата оди напред и онлајн ку...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg