10 недостатоци од кои жените непотребно се срамат, а на мажите не им пречат
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
RECEPCIONERI/KI 27-01-2020
Планер 27-01-2020
Сервисер 27-01-2020


10 недостатоци од кои жените непотребно се срамат, а на мажите не им пречат

Поголем нос

10-nedostatoci-od-koi-zhenite-nepotrebno-se-sramat-a-na-mazhite-ne-im-prechat-07.jpg

Просечен изглед

10-nedostatoci-od-koi-zhenite-nepotrebno-se-sramat-a-na-mazhite-ne-im-prechat-08.jpg

Поголеми уши

10-nedostatoci-od-koi-zhenite-nepotrebno-se-sramat-a-na-mazhite-ne-im-prechat-09.jpg

Нерамни заби

10-nedostatoci-od-koi-zhenite-nepotrebno-se-sramat-a-na-mazhite-ne-im-prechat-10.jpg

Бледа кожа

10-nedostatoci-od-koi-zhenite-nepotrebno-se-sramat-a-na-mazhite-ne-im-prechat-11.jpg

М. М. | ЦрнобелоБи можело да ве интересира:

Мажите на брадата имаат повеќе бактерии од кучињата на крзното Брадата е секси и мажествена, но дали и по оваа информација ќе ви биде подеднакв...
За жените кои немаат идеја: Мажите откриваат какви подароци сакаат Дали и вие сте од оние жени кои немаат идеја за машки подароци и тоа им е најгол...
Ужасни работи кои жените ги прават, а не сакаат мажите да ги дознаат Иако се обидуваат да изгледаат како совршени суштества, жените имаат ужасни нави...