Каков ќе биде вашиот љубовен живот ова лето?
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Монтер 23-06-2019


Каков ќе биде вашиот љубовен живот ова лето?

kakov-ke-bide-vasiot-ljuboven-zivot-ova-leto-001.jpg

Летото сите ги асоцира на нешто различно – романтичен одмор во пар, забава со уште неколку парови или деноноќна забава со сите сингл пријатели на нова дестинација.

Ако ве интересира какво лето ве очекува, полно со симпатии и авантури или сепак нешто помирно, треба само да одговорите на неколку едноставни прашања.

Вреди да знаете што ве чека:

Каков ќе биде вашиот љубовен живот ова лето?
 1. 1.
  Голем хаос
  Прекрасен и стабилен
  Ако пијаните ноќи се сметаат за љубовен живот, тогаш возбудлив
  Имав многу лошо раскинување
 2. 2.
  Да се забавувам повеќе
  Да сфатам што навистина сакам да правам со својот живот
  Да дадам шанса за нова љубов
  Да се фокусирам на мене и на мојата среќа
 3. 3.
  Сакам врската да биде спонтана и да се забавуваме во секој момент
  Сакам да имам слобода и да не треба да се гледаме пречесто
  Сакам да имаме сигурна заедничка иднина
  Не сакам обврска кон само една личност
 4. 4.
  Згоден/на
  Шармантен/на
  Арогантен/на, Нарцис
  Забавен
 5. 5.
  Секогаш ги привлекувам погрешните личности
  Креирам непотребна драма
  Врската ја ставам пред сè друго
  Тешко ми е да бидам верен/на на една личност
 6. 6.
  Некој на кого нема да му смета често да сум излезен/на сама со друштво
  Мојот сегашен партнер е идеален за мене
  Знам како изгледа, но чувствата не се взаемни
  Некој идентичен на мене
 7. 7.
  Токсични врски во кои се губам самиот/та себе
  Досадни врски од кои едвај чекам да излезам
  Долги врски на кои сум многу посветен/на
  Никогаш не сум бил/а во нешто што може да се нарече врска
 8. 8.
  Излегувам со пријателите и се забавувам до следното утро
  Гледам филм или одам на вечера со мојот партнер
  Се одмарам дома сам/а од напорната недела
  Плачам за изгубената љубов кога ќе ме погоди песна на излегување
 9. 9.
  На забавен остров со пријатели
  Не е важно сè додека сум со мојот партнер
  На патување на кое одамна сакам да одам
  Сè уште немам никакви планови

А. В. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Нова вирална оптичка илузија: Каква боја се круговите на сликата? Низ социјалните мрежи често знаат да се појават оптички илузии кои си поигруваат...
Квиз за концентрација: После кое прашање ќе се откажете? Дали сакате мозокот да ви работи со полна пареа, без паузи и прекини, без одмори...
Квиз кој ви ја зајакнува одлучноста: Што се крие зад вашите избори? Секојдневно се наоѓаме пред многу предизвици и ситуации во кои мора да донесеме ...