Трик прашање: Која од жените го прекршува бон-тонот во јавен тоалет?
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Референт 23-08-2019


Трик прашање: Која од жените го прекршува бон-тонот во јавен тоалет?

Ретко кој знае дека дури и во јавниот тоалет има правила и забрани кои треба да се почитуваат. Па, навидум трите жени на илустрацијата прават нормални работи пред огледалото.

trik-prasanje-koja-od-zenite-go-prekrsuva-bon-tonot-vo-javen-toalet-02.jpg

Но, една од нив е некултурна, односно не се однесува според бон-тонот за јавни тоалети.

Можете да погодите која?

trik-prasanje-koja-od-zenite-go-prekrsuva-bon-tonot-vo-javen-toalet-01.jpg

Сигурно ќе се помачите, со оглед на тоа што и вие веројатно ја правите истата грешка...

Точниот одговор ќе го најдете на следната страна...Би можело да ве интересира:

Тест: Што би направиле прво во ситуацијата на сликата? Начинот на кој се справувате со стресните ситуации во животот можат да открие мн...
Брз и прецизен тест кој го открива карактерот - Што видовте прво на сл... Дрво, горила, лав или риби? Што забележавте прво на сликата? Не трудете се премн...
Квиз за жени: Колку ги разбирате мажите? Дали мажите ги читате како отворена книга или сепак ви се мистерија со која не м...