Квиз: Кој маж би го одбрале за партнер?
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
rabota vo kujna 08-08-2020


Квиз: Кој маж би го одбрале за партнер?

Честопати жените знаат да се пожалат како секогаш бираат „погрешен маж“ во животот. Па, еве една безболна вежба.

kviz-koj-maz-bi-go-odbrale-za-partner-001.jpg

Одберете еден маж кој ви делува најпривлечен и откријте што всушност ве привлекува и што точно треба да барате во реалниот партнер.

Можеби овој краток квиз ќе ви помогне да се доближите до изборот на вистинскиот партнер:

Квиз: Кој маж би го одбрале за партнер?
  1. Број 1 - Мажот со очилата
    Број 2 - Мажот со густа коса
    Број 3 - Мажот со брада
    Број 4 - Мажот со очила за гледање и брада

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Квиз: Кој е крадецот? Дали сакате за момент да се ставите во улогата на детектив и да ѝ помогнете на п...
Квиз: Дали имате влакна на јазикот? Дали некогаш сте се соочиле со хотелска соба која не е како на фотките на интерн...
Квиз: Дали сте искрена личност? Дали сте личност која лаже без срам или пак секогаш ја кажувате вистината, дури ...