Предлог веренички прстени за девојките кои не сакаат класичен, блескав накит (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
SEO Specialist 26-10-2020


Предлог веренички прстени за девојките кои не сакаат класичен, блескав накит (фото)

За девојката да биде воодушевена, не мора да ја запросите со типичен, веренички прстен со дијаманти, циркони и блескави камења, доколку тоа не е воопшто нејзин стил.

predlog-verenichki-prsteni-za-devojkite-koi-ne-sakaat-klasichen-bleskav-nakit-foto-01.jpg

Девојките кои вообичаено не носат светкав накит, веројатно чудно би се навикнале на класичен веренички прстен.

За да го погодите нејзиниот вкус, може да се обидете со нестандардни веренички прстени, со сирови камења, необични форми, па и рачни изработки.

Иако на нив не светка дијамант или блескав циркон, и овие прстени изгледаат прекрасно.

Мажите може да се инспирираат со некоја од следниве идеи:

M. M. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Веренички прстени за девојките кои ги сметаат дијамантите за досадни Конечно прстени кои не се идентични, клише и нема да ги видите на секоја втора ж...
Ја откажале свадбата со 200 гости и се венчале речиси сами на покривот од својата зграда (фото) „На крајот од денот важна е само љубовта што ја имате еден кон друг и карантинот...
Инспирација „Есенска свадба“ – идеи како да се подготвите за најубавиот ден во животот (фото) Има нешто магично во есенските свадби, што дури и дождот не може да го расипе це...

Најчитани неделава