На гости кај Сандра Малетски во Софија: Дом на Македонка кој плени со софистицираните детали (фото)

Во моментов моето внимание е целосно насочено кон довршување на детската соба и создавање омилено катче за мојата ќерка.“

na-gosti-kaj-sandra-maletski-vo-sofija-dom-na-makedonka-koj-pleni-so-sofisticiranite-detali-foto-03.jpeg

Повеќе фотки од домот на Сандра:

na-gosti-kaj-sandra-maletski-vo-sofija-dom-na-makedonka-koj-pleni-so-sofisticiranite-detali-foto-18.jpeg

na-gosti-kaj-sandra-maletski-vo-sofija-dom-na-makedonka-koj-pleni-so-sofisticiranite-detali-foto-15.jpeg

na-gosti-kaj-sandra-maletski-vo-sofija-dom-na-makedonka-koj-pleni-so-sofisticiranite-detali-foto-08.jpeg

na-gosti-kaj-sandra-maletski-vo-sofija-dom-na-makedonka-koj-pleni-so-sofisticiranite-detali-foto-07.jpeg

na-gosti-kaj-sandra-maletski-vo-sofija-dom-na-makedonka-koj-pleni-so-sofisticiranite-detali-foto-06.jpeg

na-gosti-kaj-sandra-maletski-vo-sofija-dom-na-makedonka-koj-pleni-so-sofisticiranite-detali-foto-14.jpeg

na-gosti-kaj-sandra-maletski-vo-sofija-dom-na-makedonka-koj-pleni-so-sofisticiranite-detali-foto-13.jpeg

na-gosti-kaj-sandra-maletski-vo-sofija-dom-na-makedonka-koj-pleni-so-sofisticiranite-detali-foto-11.jpeg

na-gosti-kaj-sandra-maletski-vo-sofija-dom-na-makedonka-koj-pleni-so-sofisticiranite-detali-foto-09.jpeg

©CRNOBELO.com Забрането преземање и копирање. Крадењето на авторски текстови е казниво со закон.

С. С. | ЦрнобелоБи можело да ве интересира:

На гости кај Николина во Германија: Дом на Битолчанка со прозорци под плафонот и поглед кон зеленило... „Станот е 70m2 и се наоѓа во центарот на градот, на приземје, но со посебен влез...
На гости кај Ангела: Стан од 60m2 во Капиштец, со кујна во пастелно зелена боја и уникатни декорации... „Како архитект секогаш сум инспирирана од геометријата и модерната уметност на п...
На гости кај Валентина: Стан во Прилеп од 89m2 со многу огледала и семејни спомени (фото) „Во овој стан живеам 18 години и досега сум го преуредила че...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg