Анастасија Ражнатовиќ го прослави 25-тиот роденден - Немања Гудељ ја изненади со балони и кадифени играчки

anastasija-razhnatovikj-go-proslavi-25-tiot-rodenden-nemanja-gudelj-ja-iznenadi-so-baloni-i-kadifeni-igrachki-01.jpg

Анастасија Ражнатовиќ денес (25.05) го прослави својот 25-ти роденден во домашна атмосфера со саканиот Немања Гудељ. Фудбалерот со неколку свои пријатели ѝ пееше „Среќен роденден“.

anastasija-razhnatovikj-go-proslavi-25-tiot-rodenden-nemanja-gudelj-ja-iznenadi-so-baloni-i-kadifeni-igrachki-02.jpg

Потоа, ја изненади и со балони, џиновско лижавче и кадифени играчки.

Анастасија во фустан на риги, без грам шминка блеска во бременоста.

anastasija-razhnatovikj-go-proslavi-25-tiot-rodenden-nemanja-gudelj-ja-iznenadi-so-baloni-i-kadifeni-igrachki-03.jpg

С. С. | Црнобело / фото: Инстаграм

Би можело да ве интересира:

Анастасија Ражнатовиќ доби букет од 101 роза за 6 месеци врска + објави први фотки со дечкото кај ко... „Врската не е на далечина, јас често сум во Шпанија, доаѓам во Србија кога имам ...
Цеца беше згрозена од нејзиното однесување на 14 години, спортистите ѝ беа слабост - Бурното љубовно... Наводно на Цеца не ѝ се допаѓаше тоа што на само 14 години нејзината ќерка споде...
Пред Анастасија Ражнатовиќ бил во врска со друга српска пејачка, заработил милиони од фудбал – Факти... Син е на познат српски фудбалер, гласини дека имал афера со свршеницата на колег...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg