Анастасија Ражнатовиќ го прослави 25-тиот роденден - Немања Гудељ ја изненади со балони и кадифени играчки

anastasija-razhnatovikj-go-proslavi-25-tiot-rodenden-nemanja-gudelj-ja-iznenadi-so-baloni-i-kadifeni-igrachki-01.jpg

Анастасија Ражнатовиќ денес (25.05) го прослави својот 25-ти роденден во домашна атмосфера со саканиот Немања Гудељ. Фудбалерот со неколку свои пријатели ѝ пееше „Среќен роденден“.

anastasija-razhnatovikj-go-proslavi-25-tiot-rodenden-nemanja-gudelj-ja-iznenadi-so-baloni-i-kadifeni-igrachki-02.jpg

Потоа, ја изненади и со балони, џиновско лижавче и кадифени играчки.

Анастасија во фустан на риги, без грам шминка блеска во бременоста.

anastasija-razhnatovikj-go-proslavi-25-tiot-rodenden-nemanja-gudelj-ja-iznenadi-so-baloni-i-kadifeni-igrachki-03.jpg

С. С. | Црнобело / фото: Инстаграм

Би можело да ве интересира:

Се венчаа Анастасија Ражнатовиќ и Немања Гудељ во Шпанија - изгравирани бурми, бел романтичен фустан... По помалку од еден месец од свршувачката, пејачката и фудбалерот си ветија љубов...
„Те сакам Немања“ - Анастасија Ражнатовиќ, со Цеца во Атина, му е најголема поддршка на Гудељ, по пр... Анастасија Ражнатовиќ и Немања Гудељ минаа низ тешки мигови откако го изгубија б...
Цеца беше згрозена од нејзиното однесување на 14 години, спортистите ѝ беа слабост - Бурното љубовно... Наводно на Цеца не ѝ се допаѓаше тоа што на само 14 години нејзината ќерка споде...
Анастасија Ражнатовиќ со досега необјавени фотки му го честита роденденот на сопругот: „Те сака твој... „Те сака твојата жена засекогаш и најмногу“ – му порача Анастасија Ражнатовиќ на...
Анастасија Ражнатовиќ го покажа трудничкото стомаче за првпат - Немања Гудељ ја милува Анастасија Ражнатовиќ (24) веќе една година е во врска со фудбалерот Немања Гуде...
Анастасија Ражнатовиќ е бремена - очекува девојче со фудбалерот Немања Гудељ Анастасија Ражнатовиќ веќе 6 месеци речиси комплетно е преселена во Шпанија кај ...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg