Гласини дека партнерот ја изневерува, 4 деца на 31 година - факти за филмската ќерка на Никола Којо од „Ми нисмо Анџели“ - Results from #1


Гласини дека партнерот ја изневерува, 4 деца на 31 година - факти за филмската ќерка на Никола Којо од „Ми нисмо Анџели“

Кратко време беше во врска и со актерот Виктор Савиќ.

Од 2009-та година Мирка е во врска со фудбалерот Вујадин Савиќ со кого не се официјално во брак, но имаат четири деца.

За нивната врска честопати се пишува во српските медиуми, пришто, најчесто се пишува дека Вујадин, наводно ја изневерува додека таа е бремена дома. Но, таа говореше на оваа тема при гостувањето во „Амиџи Шоу“ и кажа дека на фотографиите, нејзиниот партнер вежбал, односно на некој начин нагласи дека не верува во гласините за неверства.

glasini-deka-partnerot-ja-izneveruva-4-deca-na-31-godina-fakti-za-filmskata-kjerka-na-nikola-kojo-od-mi-nismo-andjeli.jpg

Во изјава за српските медиуми Мирка рече дека главен виновник што и по 12 години не стапиле во брак е самата таа, затоа што го закочува и го одложува настанот.

Погледнете повеќе нивни фотографии во продолжение:

Б. С. Б. | ЦрнобелоБи можело да ве интересира:

Вук Костиќ – српскиот „Дон Жуан“ на чиј шарм паднаа најубавите жени во Србија Српскиот актер Вук Костиќ на сцената е од дете кога играл во ТВ филмови и претст...
Била силувана двапати, ја присилиле да си замине од Хрватска – Факти за Мира Фурлан „Знаев дека полицајците еден на друг само ќе си намигнуваат, мислејќи: ’Ороспија...
Јелена Карлеуша: „Имав 3 царски реза, родив две деца, оперирав слепо црево – како имам така тенок ст... „Многумина со години ме прашуваат како имам така рамен и затегнат стомак, изразе...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg