Ед Ширан се појави во првата епизода од новата сезона на „Game Оf Thrones“
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Software Engineer 13-03-2018
Elektricari 22-03-2018
Оператор 22-03-2018


Ед Ширан се појави во првата епизода од новата сезона на „Game Оf Thrones“

После долго време, конечно пристигна долгоочекуваната прва епизода од седмата сезона на „Game of Thrones“.

ed-shiran-se-pojavuva-vo-prvata-epizoda-od-novata-sezona-na-game-of-thrones-02.png

Во претходните шест сезони, често се случуваше во некоја сцена да се појави некоја позната личност, а за првата епизода од новата сезона изборот падна на пејачот Ед Ширан.

ed-shiran-se-pojavuva-vo-prvata-epizoda-od-novata-sezona-na-game-of-thrones-03.jpg

Ед се појавува во сцената додека Арија Старк јава на коњ низ една шума и се сретнува со група војници, меѓу кои е Ед кој пее во сцената.

ed-shiran-se-pojavuva-vo-prvata-epizoda-od-novata-sezona-na-game-of-thrones-04.jpg

Мислењата на фановите беа поделени. Некои беа пријатно изненадени и пресреќни што се појави Ед во првата епизода, а на дел од нив не им се допадна овој потег на режисерот.

М. В. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

„Friends“ маратон: Сите божиќни епизоди За време на празниците сите телевизиски канали се преполни со божиќни филмови. Н...
Децата се дружат и во приватен живот: 20 факти за сите вистински фанов... Stranger Things е серијата која зема голем замав во последниов период и речиси н...
7 детали кои најверојатно не ги забележавте во новата епизода на „Game... Поминаа 6 сезони од серијалот “Игра на Тронови”. 6 сезони кои не научија многу з...

Најчитани неделава