Мадона - Give me All Your Love


Мадона - Give me All Your Love

madona-give-me-all-your-love-povekjeКралицата на поп музиката, Мадона, конечно ќе не изненади со нова песна. Низ интернетов се појави демо снимка на нејзината нова песна Give me All Your Love.


Песната можете да ја преслушате токму овде, па очекуваме да споделите ваше мислење.

Би можело да ве интересира:

Греми оваа година ќе бидат празни: Канје Вест, Џастин Бибер и Дрејк го бојкотираат настанот Греми порано се сметаше за најпрестижната награда која можат да ја добијат музич...
Ели Голдинг ја испеа „Love Me Like You Do“ во 9 различни жанрови На „Late Late Show“ чиј водител е Џејмс Корден, гостин е добро познатата британс...
Лејди Гага го расплака Холивуд со моќниот настап на Оскарите (видео) Лејди Гага заедно со жртви на сексуално насилство на овогодинешните Оскари имаше...

Најчитани неделава