Бритни Спирс - Love 2 Love U


Бритни Спирс - Love 2 Love U

britni-spirs-love-2-love-u-povekjeФановите на Бритни Спирс добија подарок од неа за нејзиниот роденден. Песната Love 2 Love U е снимена пред неколку години и содржи делови од...


...хитот на Мадона La isla Bonita.

britni-spirs-love-2-love-u

Како ви звучи?

Би можело да ве интересира:

Претставникот на Белорусија сака да биде првиот кој ќе настапи гол на Евровизија Александар Саша, со вистинско име Александар Иванов, е овогодинешниот претставни...
Џастин Тимберлејк настапи на Евровизија (видео) Ова е прв и ексклузивен момент кога една голема ѕвезда како Џастин Тимберлејк на...
Нов експлицитен спот на Ријана во кој топлес девојките го имаат главниот збор Веќе видовме неколку фотки од снимањето на овој спот, во вила во Мајами, но без ...

Најчитани неделава