Не и е потребен костим за капење: Линдзи Лохан ужива во морето со чипкана долна облека


Не и е потребен костим за капење: Линдзи Лохан ужива во морето со чипкана долна облека

Линдзи Лохан уште еднаш докажа дека може и постојано ги крши правилата без разлика на тоа што прави во својот живот, дури и на своето летување.

ne-i-e-potreben-kostim-za-kapenje-lindzi-lohan-uziva-vo-moreto-so-dolna-obleka-01.jpg

Овој пат таа е фотографирана како ужива и се разладува во Егејското море на еден од најпопуларните острови во Грција, облечена во својата долна облека.

29-годишната црвенокоса актерка моментално е на летен одмор во Миконос и додека влегува во солената вода, на себе носи чипкана долна облека со прилично длабоко деколте и соодветни гаќички.

И додека можеме слободно да кажеме дека дводелната долна облека не е традиционален костим за капење, нејзе воопшто не и пречи да го проба и како таков.

Веројатно едвај чекала да ја испроба ладната морска вода во која уживаат голем број на славни личности и немала време да се пресоблече во својот костим за капење.

Би можело да ве интересира:

Што прави Шакира за да изгледа толку добро на 40 години? Се чини дека славната пејачка од Колумбија, Шакира, го пронашла еликсирот на мла...
Не смее да жали за минатото, мора да се моли - Правила кои Кејти Холмс ѝ ги наложува на Сури, ќеркат... Со оглед на тоа што Том Круз со години ја нема видено Сури, Кејти Холмс се обиду...
Што прави Џеј Ло секое утро и вечер за да остане позитивна и во тешки времиња? Џеј Ло е секогаш позитивна и насмеана и не дозволува ништо да ѝ ја наруши хармон...

Најчитани неделава