Доказ дека времето „лета“: Дизни детски ѕвезди кои станаа родители
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Продавач 24-04-2018
Пекар 24-04-2018


Доказ дека времето „лета“: Дизни детски ѕвезди кои станаа родители

Времето полека, но сигурно, проаѓа, а со него сите растеме и созреваме. Дури и некогаш омилените Дизни ѕвезди, незабележливо пораснаа.

dokaz-deka-vremeto-leta-dizni-dzvezdi-koi-imaat-svoi-deca-01.jpg

Сега веќе не се деца, туку имаат свои деца.

Дизни ѕвезди кои веќе имаат деца:

1. Ферги

Ферги ја знаеме од „Kids Incorporated“. Таа сега е во брак со Џош Духамел, а во 2013-та го доби своето прво синче.

dokaz-deka-vremeto-leta-dizni-dzvezdi-koi-imaat-svoi-deca-1.jpg

2. Џенифер Лав Хјуит

Хјуит исто така, беше дел од „Kids Incorporated“. Таа денес има две деца, едното го роди во 2013-та, а другото во 2015.

dokaz-deka-vremeto-leta-dizni-dzvezdi-koi-imaat-svoi-deca-2.jpg

3. Кристина Агилера

Кристина Агилера денес е мајка на синот Макс кој го роди во 2008-та и ќеркичката Самер Рејн која ја роди во август 2014-та.

dokaz-deka-vremeto-leta-dizni-dzvezdi-koi-imaat-svoi-deca-3.jpg

4. Хилари Даф

Хилари Даф има 29 години и е мајка на синчето Лука кое го доби во 2012-та година. Неа имавме можност да ја гледаме во „Lizzie McGuire“ и „Cadet Kelly“ како малечка.

dokaz-deka-vremeto-leta-dizni-dzvezdi-koi-imaat-svoi-deca-4.jpg

5. Хајден Пенетиер

27-годишната Хајден Пенетиер е мајка на ќеркичката Каја која на 9-ти декември наполни 2 години.

dokaz-deka-vremeto-leta-dizni-dzvezdi-koi-imaat-svoi-deca-5.jpg

6. Бритни Спирс

Како и Кристина Агилера, така и Бритни беше дел од „The Mickey Mouse Club“. 35-годишната пејачка денес има два сина.

dokaz-deka-vremeto-leta-dizni-dzvezdi-koi-imaat-svoi-deca-6.jpg

7. Ен Хатавеј

Кој може да ја заборави Хатавеј како Миа Термополис од  „The Princess Diaries“? Таа во март 2016-та година го доби своето прво дете, синчето Џонатан.

dokaz-deka-vremeto-leta-dizni-dzvezdi-koi-imaat-svoi-deca-7.jpg

8. Џастин Тимберлејк

Заедно со Кристина Агилера и Бритни Спирс тој беше дел од „The Mickey Mouse Club“. Денес тој има синче со актерката Џесика Бил.

dokaz-deka-vremeto-leta-dizni-dzvezdi-koi-imaat-svoi-deca-8.jpg

Н. Г. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Невозвратена љубов: Ѕвезди кои добиле „корпа“ од други ѕвезди Постои ли жена што може да му одолее на Џорџ Клуни? Да. Нејзиното име е Ева Лонг...
Личен готвач, стилист и образование од 20.000 евра: На 6 години, Блу А... Можеби има само 6 години, но ќерката на Џеј Зи и Бијонсе, Блу Ајви Картер, веќе ...
Ѕвезди кои во 2017 целосно го променија својот изглед Секоја девојка знае дека промената на фризурата може многу да допринесе за целос...