13 славни жени кои се во врска со помлади мажи
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Software Engineer 13-03-2018
Продавач 20-03-2018


13 славни жени кои се во врска со помлади мажи

Сите велат дека годините не се ништо повеќе од бројка, посебно во љубовта.

13-dami-koi-se-vo-vrska-so-mnogu-pomladi-mazi-01.jpg

Не е важно кој е постар, колку е постар...

Токму тоа го докажуваат дамите кои се во врска со помлади мажи.

13 познати дами кои се во врска со многу помлади мажи од себе:

1. Џенифер Лопез и Дрејк

Разлика во години: 17

13-dami-koi-se-vo-vrska-so-pomladi-mazi-1.jpg

2. Мараја Кери и Брајан Танака

Разлика во години: 13

13-dami-koi-se-vo-vrska-so-pomladi-mazi-2.jpg

3. Алисон Џени и Филип Џонкас

Разлика во години: 20

13-dami-koi-se-vo-vrska-so-pomladi-mazi-3.jpg

4. Камерон Дијаз и Бенџи Маден

Разлика во години: 7

13-dami-koi-se-vo-vrska-so-pomladi-mazi-4.jpg

5. Ева Мендез и Рајан Гослинг

Разлика во години: 6 

13-dami-koi-se-vo-vrska-so-pomladi-mazi-5.jpg

6. Габриел Јунион и Двејн Вејд

Разлика во години: 10 

13-dami-koi-se-vo-vrska-so-pomladi-mazi-6.jpg

7. Џулијен Мур и Барт Фројндлих

Разлика во години: 9

13-dami-koi-se-vo-vrska-so-pomladi-mazi-7.jpg

8. Робин Рајт и Бен Фостер

Разлика во години: 14

13-dami-koi-se-vo-vrska-so-pomladi-mazi-8.jpg

9. Шакира и Жерард Пике

Разлика во години: 10

13-dami-koi-se-vo-vrska-so-pomladi-mazi-9.jpg

10. Кајли Миног и Џошуа Сасе

Разлика во години: 19

13-dami-koi-se-vo-vrska-so-pomladi-mazi-10.jpg

11. Кортни Кокс и Џони Мекдед

Разлика во години: 12

13-dami-koi-se-vo-vrska-so-pomladi-mazi-11.jpg

12. Џенет Џексон и Висам Ал Мана

Разлика во години: 9

13-dami-koi-se-vo-vrska-so-pomladi-mazi-12.jpg

13. Кети Грифин и Ренди Бик

Разлика во години: 20

13-dami-koi-se-vo-vrska-so-pomladi-mazi-13.jpg

Н. Г. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Познати дами кои станале мајки на млади години Иако многу дами од светот на шоу-бизнисот ја ставаат кариерата на прво место, а ...
Познати личности за кои не сте знаеле дека се роднини Сите знаеме дека згодните Лиам и Крис Хемсворт се браќа или дека Кели Роуланд ѝ ...
Познати личности кои имаат кралско потекло Кога Бијонсе ја нарекуваат кралица, тоа не е кажано само така, таа навистина има...