Дневна доза Омер за сите припаднички на понежниот пол (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Software Engineer 13-03-2018
Elektricari 22-03-2018
Оператор 22-03-2018


Дневна доза Омер за сите припаднички на понежниот пол (фото)

Бариш Ардуч, или Омер, многу брзо стана миленик на женската популација.

dnevna-doza-omer-za-site-zeni-001.jpg

Турскиот актер покрај многубројните успеси на телевизиското платно, може да се пофали и со титулата „Маж на годината“ за 2016-та од турскиот GQ магазин.

Зборува 4 јазици и е амбасадор на добра волја за живот без рак во Турција.

dnevna-doza-omer-za-site-zeni-3.gif

29-годишниот убавец веќе неколку години работи и како модел, покрај филмската кариера.

Што се однесува до сопруга или девојка, засега нема никакви јавни информации, иако некои шпекулираат дека е во блиска врска со актерката Gupse Özay. Сепак, приватниот живот вешто го чува сокриен од очите на јавноста.

dnevna-doza-omer-za-site-zeni-1.gif

Со висина од 182 сантиметри, црна коса, темни очи и одлични пропорции, идеално се вклопува во описот „совршен маж“.

Дневна доза Омер:

Би можело да ве интересира:

15 ѕвезди кои биле модели пред да станат познати актерки Деми Мур, Камерон Дијаз, Шарлиз Терон и многу други славни личности ги знаеме ка...
7 актери кои по неуспехот повторно заблескаа Славата е непостојана работа – еден ден ја имате, а веќе другиот може да исчезне...
Актери кои често умираат во своите филмски улоги Во некои филмови омилените актери мораат да се појават и во некоја негативна уло...

Најчитани неделава