Што сè носеше Кејт Мидлтон за време на посетата на Париз?
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Software Engineer 13-03-2018
Продавач 20-03-2018


Што сè носеше Кејт Мидлтон за време на посетата на Париз?

Војводата и војвотката од Кембриџ, Принцот Вилијам и Кејт Мидлтон викендов беа во посета на Париз.

shto-se-noseshe-kejt-midlton-za-vreme-na-posetata-na-pariz-01_copy.jpg

Во тие два дена, војвотката за само неколку часа успеа да маѓепса со неколку различни изгледи.

Прво за разгледувањето на Елисејската палата и запознавањето со францускиот претседател таа се појави во зелен „Catherine Walker“ капут.

Малку подоцна се појави во црн свечен фустан на „Alexander McQueen“ комбиниран со поголеми бисери и чевли на „Gianvito Rossi“ за време на ручекот во чест на француско-британските односи.

Двојката денот го заврши во резиденцијата на амбасадорот каде Кејт се појави во син фустан на „Jenny Packham“.

Следниот ден имавме можност да ја погледнеме во црвен капут на „Carolina Herrera“ и шарен фустан на „Chanel“ со кои кажа збогум на француската главна метропола.

Сите аутфити на Кејт Мидлтон за посетата на Париз:

Н. Г. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Зошто Принцот Хари и Меган Маркл се држат за раце во јавност, а Вилија... Неодамна Принцот Хари и неговата девојка Меган Маркл, за првпат се појавија заед...
Вилијам и Хари зборуваат за моментот кога дознале за смртта на нивната... Принцот Вилијам и Принцот Хари во новиот документарец на BBC зборуваа за моменто...
Принцот Хари и Меган Маркл ќе почнат да живеат во Кенсингтоновата пала... Принцот Хари и Меган Маркл се во врска од летото 2016-та година, иако истата ја ...