Амбер Херд во жежок тесен комбинезон е зелена божица од „Aquaman“
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Столар 22-04-2018
Столар 21-04-2018


Амбер Херд во жежок тесен комбинезон е зелена божица од „Aquaman“

Објавена е првата официјална фотка од Амбер Херд како зелената божица и кралица на Атлантида за индивидуалниот филм „Aquaman“ и на неа изгледа неверојатно.

amber-herd-vo-zezok-tesen-kombinezon-e-zelena-bozica-od-aquaman-01.jpg

Режисерот, Џејмс Ван, ја сподели фотографијата од 31-годишната актерка каде таа носи зелен комбинезон и има црвена коса.

Инаку, фотката е направена од првиот ден од снимањето на филмот.

Амбер во жешко, тесно издание како зелена божица:

amber-herd-vo-zezok-tesen-kombinezon-e-zelena-bozica-od-aquaman-1.jpg

amber-herd-vo-zezok-tesen-kombinezon-e-zelena-bozica-od-aquaman-3.jpg

Day 1 of filming...here we go! #aquaman

A post shared by Amber Heard (@amberheard) on

amber-herd-vo-zezok-tesen-kombinezon-e-zelena-bozica-od-aquaman-2.jpg

Н. Г. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

10 филмски улоги за кои се „испотепале“ холивудските актери Талентот за глума понекогаш не е доволен за успех. Токму квалитетните филмови и ...
Најубавите моменти од документарниот филм за принцезата Дијана Дали го гледавте новиот документарен филм за принцезата Дијана? Принцот Вилијам ...
(Не)славни фраери: 10 згодни актери чие име не звучи познато Кога се тие во прашање, со своето лице остануваат запаметени кај припадничките н...