Еволуцијата на задникот на Кајли Џенер (фото)


Еволуцијата на задникот на Кајли Џенер (фото)

Популарната Кајли Џенер не го носи презимето Кардашијан, но нејзиниот задник и тоа како потсетува на таа страна од семејството.

evolucijata-na-zadnikot-na-kylie-jenner-foto-01.jpg

По премиерата на нејзиното сопствено реално шоу, Life of Kylie, решивме да се потсетиме како изгледаше нејзиниот фамозен задник порано, а како изгледа сега.

Постои огромна разлика од 2011-тата година наваму, па многумина се прашуваат како толку „магично“ се променил изгледот на задникот на Кајли во последниве неколку години.

Погледнете ги фотографиите и проценете сами:

М. В. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Кајли се шета со тато Кејтлин Џенер, кој сега повеќе наликува на мајка (фото) Брус Џенер со операција го промени полот и стана Кејтлин Џенер... Заедно со Кајл...
Кајли Џенер си ја носи ќеркичката на работа и позира со неа на пауза (фото) Кајли Џенер тврди дека поминува многу време со ќеркичката и не се двои на неа, а...
Кајли Џенер боса и без грам шминка се прошета и покрај своите препораки да се седи дома (фото) Кајли Џенер изгледа сака да оди против себе – иако ги совеутваше фановите да ост...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg