Сите фризури на Џенифер Анистон во последниве 20 години
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
ВОЗАЧИ 27-03-2020


Сите фризури на Џенифер Анистон во последниве 20 години

Џенифер Анистон е позната по нејзината беспрекорна коса која секогаш изгледа совршено.

site-frizuri-na-djenifer-aniston-vo-poslednive-20-godini-01.jpg

Во текот на нејзината кариера, актерката испроба околу 50 фризури.

Најчесто носи права фенирана коса, а за фризурата што ја носеше додека го глумеше ликот на Рејчел во првата сезона од серијата „Friends“ Анистон има изјавено дека е најлошата фризура што некогаш ја носела.

Некои фризури ѝ прилегаа повеќе, некои помалку, но таа секогаш успевала да изгледа привлечно што и да одбере.

Погледнете како се менуваа нејзините фризури во последниве 20 години:

М. В. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

На 50 години, во патики и хеланки Џеј Ло одржа лекција за сексапил Џенифер Лопез е доказ дека годините не ви можат ништо доколку посветено работите...
Еминем е трезен 10 години, Бредли Купер – 14 години: Ѕвезди кои се откажале од алкохолот Додека постојат ѕвезди како Блејк Лајвли и Џенифер Хадсон кои воопшто не пијат а...
Татко на 69 години: Ричард Гир доби син со 33 години помладата сопруга 69-годишниот Ричард Гир и 35-годишната Алехандра Силва го добија нивното прво за...