Бремената Џорџина во друштво на Роналдо Џуниор на аеродром на Ибица (фото)


Бремената Џорџина во друштво на Роналдо Џуниор на аеродром на Ибица (фото)

Џорџина Родригез потврди дека очекува дете со Кристијано Роналдо во јули, кое за неа е прво, додека за Роналдо е четврто.

bremenata-georgina-vo-mini-fustance-so-ronaldo-juniot-cekaat-da-se-vratat-doma-001.jpg

Пораснатото стомаче го покажа во повеќе наврати, а сега се стегна во црно мини фустанче додека чекаше лет за дома на аеродромот на Ибица, заедно со 7-годишниот Кристијано Џуниор.

22-годишната бринета се очекува да се породи во октомври.

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Роналдо и Џорџина разменуваат нежности и уживаат во вода на одмор на И... Џорџина Родригез се породи во ноември 2017 и оттогаш постојано се одржува во фор...
Бремената Џорџина го испраќа Роналдо Џуниор на училиште Девојката на Роналдо, Џорџина Родригез, по одморот на Ибица, се врати во Мадрид ...
Рај за жени: Кристијано Роналдо полугол шета низ хотел (видео) Роналдо на Инстаграм објави видео како по долна облека го бара „својот спас“ во ...