Пријателката на Селена Гомез која ѝ го донираше бубрегот, ја покажа лузната од операцијата (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Software Engineer 13-03-2018
Продавач 20-03-2018


Пријателката на Селена Гомез која ѝ го донираше бубрегот, ја покажа лузната од операцијата (фото)

Секоја лузна има своја приказна, а Франсиа Раиса е горда на нејзината.

prijatelkata-na-selena-gomez-koja-i-go-donirashe-bubregot-ja-pokazha-ranata-od-operacijata-foto-01.jpg

Неодамна Селена Гомез откри дека имала трансплантација на бубрег, а нејзината пријателка Франсиа Раиса го донирала својот за неа.

Таа ѝ помогна многу на Селена во лечењето со нејзината болест, за што пејачката е бескрајно благодарна.

Франсиа е горда на нивното пријателство и на гестот што го направила, па воопшто не се ни обидува да ја сокрие лузната од операцијата.

Таа се појави во комбинезон со проѕирен горен дел украсен со дијаманти, од каде малку ѕиркаше дел од лузната.

prijatelkata-na-selena-gomez-koja-i-go-donirashe-bubregot-ja-pokazha-ranata-od-operacijata-foto-02.jpg

Кој не би посакал ваква пријателка?

М. М. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Еволуцијата на задникот на Кајли Џенер (фото) Популарната Кајли Џенер не го носи презимето Кардашијан, но нејзиниот задник и т...
Селена Гомез и Џастин Бибер конечно го потврдија смирувањето со бакнеж... Во последниве 3 недели, односот на Џастин Бибер и Селена Гомез постојано се след...
Како The Weeknd ѝ раскинал на Селена Гомез? Селена Гомез и Џастин Бибер секогаш имаа убави зборови еден за друг и знаеја да ...