Ферги, топлес, на 42 години изгледа подобро од било кога
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Software Engineer 13-03-2018
Продавач 20-03-2018


Ферги, топлес, на 42 години изгледа подобро од било кога

Ферги го дава максимумот од себе за да го промовира новиот студиски албум, после цели 11 години пауза, насловен Double Dutchess.

fergi-toples-na-42-godini-izgleda-podobro-od-bilo-koga-001.jpg

42-годишната Ферги се соблече топлес за новите црно-бели фотки и докажа дека и таа е дел од славните жени на кои годините им одат во прилог.

Провокативна фотосесија направена само неколку недели по веста за разводот:

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Ѕвезди кои се откажаа од светската слава за да прават други работи Понекогаш ни многуте пари и привилегии не се доволни да те задржат во светот на ...
15 ѕвезди кои биле модели пред да станат познати актерки Деми Мур, Камерон Дијаз, Шарлиз Терон и многу други славни личности ги знаеме ка...
Што прави Шакира за да изгледа толку добро на 40 години? Се чини дека славната пејачка од Колумбија, Шакира, го пронашла еликсирот на мла...