Доказ дека Блу Ајви е копија на мама Бијонсе (фото)


Доказ дека Блу Ајви е копија на мама Бијонсе (фото)

Иако можеби навидум не изгледа така, дечињата знаат да бидат вистинска копија на родителите во одредени црти на лицето или гестови.

dokaz-deka-blu-ajvi-e-mini-verzija-na-mama-bijonse-foto-01.jpg

Тоа најдобро се гледа на фотографиите, а еден таков пример е фотката која ја сподели Тина Ноулс, мајката на Бијонсе на својот Инстаграм профил.

Тина сподели фотка од нејзината ќерка Бијонсе, кога била мала.

Под фотката напиша: „Колку личи Бијонсе со Блу Ајви на фоткава. Тони ѝ прави плетенки.“

За споредба, еве како изгледа Блу Ајви со слична фризура како мајка ѝ:

Тина и порано има споделено фотка како доказ дека крушата под круша паѓа:

Блу Ајви навистина е мини-копија на славната мајка, иако на прв поглед наликува на нејзиниот татко, Џеј Зи.

М. В. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Канје Вест (44) си „фати“ 22-годишна девојка - заедно беа на кошаркарски меч, по скандалите (фото) Канје си „фати“ впечатлива убавица со полни усни, иако изјавуваше дека не прифаќ...
Каква девојка си фати Брајан Остин Грин, откако Меган Фокс го остави за Машин Ган Кели? (фото) И додека Меган Фокс ужива во скандалозните појавувања со новото момче, Брајан Ос...
Познатите дами на црвен килим vs. во бикини (фото) На црвениот килим тие изгледаат совршено, но како изгледаат во опуштено, природн...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg