Сиа сама си ги објави голите фотки на Твитер, откако некој ја уценувал
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
vozac na kamion 22-06-2018
magacioner 22-06-2018


Сиа сама си ги објави голите фотки на Твитер, откако некој ја уценувал

Доколку ја следите Сиа на социјалните мрежи, сигурно сте забележале дека вчера вечер таа објави фотка од неа на која е целосно гола.

sia-sama-si-gi-objavi-golite-fotki-na-twitter-otkako-nekoj-ja-ucenuval-01.jpg

Оваа реакција на пејачката е предизвикана од фактот што дознала дека некој се обидува да ги продаде на интернет нејзините голи фотки, па таа им врати на уцената на оригинален начин.

Сиа на Twitter ја објави фотката и напиша: „Некој очигледно се обидува да им продаде на моите фанови голи фотки од мене. Заштедете си ги парите, еве ја бесплатно. Секој ден е Божиќ!“

Сиа навистина умее како да ги замолчи оние кои се шегуваат со неа, а фановите го преплавија Twitter со позитивни реакции:

https://twitter.com/steenfox/status/927733554603106306?ref_src=twsrc%5Etfw&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.huffingtonpost.com%2Fentry%2Fsia-released-naked-photo_us_5a011ed9e4b066c2c039cc69 

https://twitter.com/CGGuy44/status/927731486714773504?ref_src=twsrc%5Etfw&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.huffingtonpost.com%2Fentry%2Fsia-released-naked-photo_us_5a011ed9e4b066c2c039cc69 

М. М. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Невозвратена љубов: Ѕвезди кои добиле „корпа“ од други ѕвезди Постои ли жена што може да му одолее на Џорџ Клуни? Да. Нејзиното име е Ева Лонг...
Личен готвач, стилист и образование од 20.000 евра: На 6 години, Блу А... Можеби има само 6 години, но ќерката на Џеј Зи и Бијонсе, Блу Ајви Картер, веќе ...
10 докази дека Анџелина Џоли живее со полн здив по разделбата од Бред ... Холивудската актерка не прифаќа порази и граба од животот. Таа купи нов дом, се ...