Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


Ја милува по лицето, откако таа ја помина ноќта во неговиот дом – Дали Ирина Шајк е во врска со Том Брејди?

„Том ја зема Ирина со автомобилот, останаа во неговиот дом цела ноќ, а следниот ден беа фотографирани додека тој ја милуваше по лицето“ – во светските медиуми се појавија првите заеднички фотки од Ирина Шајк и Том Брејди. Дали тие двајца се новиот популарен пар?

ja-miluva-po-liceto-otkako-taa-ja-pomina-nokjta-vo-negoviot-dom-dali-irina-shajk-e-vo-vrska-so-tom-brejdi-01.jpg

По заедничкиот одмор со Бредли Купер минатата година и фотографиите на кои му седи во скут многумина очекуваа дека Ирина Шајк (37) и Бредли Купер (48) ќе се смират, но папараците ја „уловија“ згодната руска манекенка со поранешниот сопруг на нејзината колешка, рагби играчот Том Брејди (47).

ja-miluva-po-liceto-otkako-taa-ja-pomina-nokjta-vo-negoviot-dom-dali-irina-shajk-e-vo-vrska-so-tom-brejdi-02.jpg

Том Брејди беше фотографиран како ја зема Ирина од хотелот Бел Ер вечерта на 21-ви јули, по што тие двајца се упатија во неговиот дом во Лос Анџелес.

ja-miluva-po-liceto-otkako-taa-ja-pomina-nokjta-vo-negoviot-dom-dali-irina-shajk-e-vo-vrska-so-tom-brejdi-03.jpg

По сè изгледа, поранешната девојка на Бредли Купер ја поминала ноќта во домот на рагби играчот, затоа што следното утро околу 9 и 30 часот парот бил уловен во моемтот кога тој ја носел дома, а таа на себе ја носела облеката од претходната вечер.

ja-miluva-po-liceto-otkako-taa-ja-pomina-nokjta-vo-negoviot-dom-dali-irina-shajk-e-vo-vrska-so-tom-brejdi-05.jpg

На заедничките фотки се гледа дека парот се смее, а во еден миг тој ја милува убавата Русинка по лицето.

ja-miluva-po-liceto-otkako-taa-ja-pomina-nokjta-vo-negoviot-dom-dali-irina-shajk-e-vo-vrska-so-tom-brejdi-06.jpg

Уште во јуни годинава дел од светските медиуми пишуваа дека тие двајца се во врска, кога на свадба во Сардинија таа наводно веднаш потрчала да се поздрави и флертувала со него.

Ирина тогаш ги отфрли пишувањата и рече дека станува збор за клевета.

ja-miluva-po-liceto-otkako-taa-ja-pomina-nokjta-vo-negoviot-dom-dali-irina-shajk-e-vo-vrska-so-tom-brejdi-07.jpg

Претходно Брејди беше поврзуван и со Ким Кардашијан, но ријалити ѕвездата рече дека тие двајца се само пријатели.

Инаку, тој 13 години беше во брак со манекенката Жизел Бундшен со која има 3 деца.

Прочитајте и Жизел Бундшен со непозната жена прави ритуали против „зли енергии“ по барањето за развод – сопругот не се интересирал за неа и децата

Б. С. Б. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Се избори за ќерката да биде скромна девојка, 12 години ѝ беше и мајка и татко – Како Кејти Холмс до... Во изминативе 12 години додека Том Круз никогаш не ја спомнал ќерката Сури, на К...
Љубовни триаголници: Како пријателите во Холивуд си ги „крадат“ партнерите? По разводот со Том Круз, Кејти Холмс почна врска со Џејми Фокс кој му беше добар...
Бредли Купер со бизарно признание: „Се шетам гол пред ќерка ми Леа (6) - и татко ми правеше така“ „Во мојата спална соба, кадата, тоалетот и креветот се во истата просторија. Нем...
Тргнала на фотосесија, завршила како секс робинка и била силувана од 6 мажи – Приказната на актеркат... „Помалку од два проценти од жените успеваат да побегнат од трговијата со бело ро...
Анџелина Џоли разочарана: Биолошката ќерка ѝ го сврте грбот – ќе се сели кај татко ѝ Шајло Џоли Пит во мај годинава ќе наполни 18 години, а планира да се пресели кај...
За 2 месеца ќе одлучи дали сака да го гледа татко ѝ – Сури Круз со мајка ѝ низ Њујорк, а Том Круз во... Два месеца пред да стане полнолетна, Сури Круз опуштено се шета со мајка ѝ низ Њ...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg