Victoria’s Secret костимот со 275.000 Сваровски кристали ќе го носи Елса Хоск (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
vozac na kamion 22-06-2018
magacioner 22-06-2018


Victoria’s Secret костимот со 275.000 Сваровски кристали ќе го носи Елса Хоск (фото)

victorias-secret-kostimot-so-275-000-svarovski-kristali-ke-go-nosi-elsa-hosk-001.jpg

Секоја година шоуто на Victoria’s Secret успева да биде поекстравагантно и посветкаво, па така оваа година се проценува дека на пистата ќе прошетаат точно 1 милион Сваровски кристали по повод 15-годишната соработка на двата бренда.

Елса Хоск ќе ја има честа да ја отвори оваа секција носејќи повеќе од 275.000 Сваровски кристали на себе.

Елса исто така годинава ќе ги носи и едни од најтешките крилја некогаш направени во историјата на шоуто кои тежат скоро 6,5 килограми.

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Бела Хадид во секси боди на проба за Victoria’s Secret шоуто во Шангај... Бела Хадид официјално објави дека ќе биде дел од шоуто на Victoria’s Secret 2017...
Ѕирнете во домот на Џејми Оливер со 7 спални соби, игрална и огромна к... Џејми Оливер и неговата сопруга, Џулс, ја купиле нивната „историска“ куќа со 7 с...
Малија Обама уловена со цигара во рака, како бакнува момче на колеџ (ф... Малија Обама, 19-годишната ќерка на Барак и Мишел, очигледно добро се снаоѓа на ...