Лежерно и шик: 18 спортски аутфити на Кејт Мидлтон
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
vozac na kamion 22-06-2018
magacioner 22-06-2018


Лежерно и шик: 18 спортски аутфити на Кејт Мидлтон

Кога е спортскиот стајлинг во прашање, црвената боја ѝ е омилената на Кејт Мидлтон.

lezerno-i-shik-18-sportski-autfiti-na-kejt-midlton-01.jpg

Скијање, тенис, едрење, велосипедизам, трчање се само дел од спортовите што Кејт Мидлтон ги обожава.

Војвотката од Кембриџ и покрај титулата не се откажа од овој начин на забава и релаксација во секојдневието.

И додека постојано ја гледаме во префинети класични изданија, вистинско освежување се нејзините појавувања во лежерни спортски изданија.

Сопругата на принцот Вилијам и во тренерки и патики изгледа неверојатно:

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Зошто Кејт Мидлтон се одлучи за ист аутфит по 4-ти пат за кралската св... Кејт Мидлтон е позната по тоа што без проблем облекува исти парчиња по неколкупа...
Моќен моден двобој: Кејт Мидлтон Vs. Меланија Трамп Од капути до фустани, овие две дами имаат сличен вкус околу боите и кроевите на ...
Кејт Мидлтон носи позајмен ѓердан од кралицата Елизабета, кој го носеш... Ѓердан што влезе во историјата. Три генерации на моќни жени го носат истото парч...