Џорџина Родригез со рамно стомаче 3 недели по породувањето (фото)


Џорџина Родригез со рамно стомаче 3 недели по породувањето (фото)

На 12-ти ноември Џорџина ја роди ќеркичката Алана Мартина, а веќе деновиве е посветена на тренинзи во теретана.

georgina-rodriguez-so-ramno-stomace-3-nedeli-po-poroduvanjeto-foto-01.jpg

За околу 3 недели откако за првпат стана мајка, Џорџина се појави со рамно стомаче, во тесна спортска опрема.

22-годишниот модел во природно издание низ Мадрид:

georgina-rodriguez-so-ramno-stomace-3-nedeli-po-poroduvanjeto-foto-02.jpg

georgina-rodriguez-so-ramno-stomace-3-nedeli-po-poroduvanjeto-foto-03.jpg

georgina-rodriguez-so-ramno-stomace-3-nedeli-po-poroduvanjeto-foto-04.jpg

georgina-rodriguez-so-ramno-stomace-3-nedeli-po-poroduvanjeto-foto-05.jpg

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Џорџина Родригез објави секси видео како вежба со децата Џорџина Родригез, и покрај обврските со 4-те деца, наоѓа време за да го одржува ...
Џорџина Родригез во хеланки повторно покажува дека не е само Роналдо во добра форма „Мојот убав тренинг партнер“, напиша Роналдо и објави видео од Џорџина како трча...
Џорџина Родригез покажа дека е талент за тверкање, па во танга бикини уживаше на јахта со Роналдо (в... Откако во провокативно видео го покажа талентот за тверкање, Џорџина Родригез об...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg