Ѕвезди чии пластични операции и естетски зафати тргнаа наопаку
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Столар 22-04-2018
Столар 21-04-2018


Ѕвезди чии пластични операции и естетски зафати тргнаа наопаку

Градењето на кариера во светот на шоу бизнисот и под светлата на папараците знае да биде тешко и напорно.

dzvezdi-cii-plasticni-operacii-i-estetski-zafati-trgnaa-naopaku-01.jpg

Секој ден некоја ѕвезда во Холивуд има естетски зафат или пластична операција, но резултатите не секогаш се посакуваните.

Благодарение на пластичните операции кои тргнале наопаку, така и кариерата на овие ѕвезди тргна во надолна линија:

Тори Спелинг

dzvezdi-cii-plasticni-operacii-i-estetski-zafati-trgnaa-naopaku-09.jpg

dzvezdi-cii-plasticni-operacii-i-estetski-zafati-trgnaa-naopaku-02.jpg

Тара Рид

dzvezdi-cii-plasticni-operacii-i-estetski-zafati-trgnaa-naopaku-03.jpg

Рене Зелвегер

dzvezdi-cii-plasticni-operacii-i-estetski-zafati-trgnaa-naopaku-04.jpg

Мег Рајан

dzvezdi-cii-plasticni-operacii-i-estetski-zafati-trgnaa-naopaku-05.jpg

Мелани Грифит

dzvezdi-cii-plasticni-operacii-i-estetski-zafati-trgnaa-naopaku-06.jpg

Кортни Лав

dzvezdi-cii-plasticni-operacii-i-estetski-zafati-trgnaa-naopaku-07.jpg

Мики Рурк

dzvezdi-cii-plasticni-operacii-i-estetski-zafati-trgnaa-naopaku-08.jpg

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Ѕвезди кои во 2017 целосно го променија својот изглед Секоја девојка знае дека промената на фризурата може многу да допринесе за целос...
Ѕвезди кои со текот на годините го подобрија својот изглед и стил Секој има различен стил, вкус и мислење, кога станува збор за Но, во некои случа...
Ѕвезди кои имале секс со нивни фанови Славата ги изложува луѓето на предизвици кои е тешко да се совладаат, а овие нек...