Елеганција и гламур во светли бои на црвениот тепих на Critics’ Choice Awards 2018
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Software Engineer 13-03-2018
Elektricari 22-03-2018
Оператор 22-03-2018


Елеганција и гламур во светли бои на црвениот тепих на Critics’ Choice Awards 2018

Во четвртокот во Санта Моника, по 23-ти пат се одржаа Critics’ Choice Awards, а ѕвездите блеснаа на црвениот тепих.

elegancija-i-glamur-vo-svetli-boi-na-crveniot-tepih-na-critics-choice-awards-2018-01.jpg

За разлика од црната елеганција која владееше на Златни Глобуси пред неколку дена, на овој настан преовладуваа светлите бои.

Впечатливи аутфити, елегантни тоалети, фустани затворени до врат, но и деколтиња и шлицови го преплавија црвениот тепих, а Анџелина Џоли, Хајди Клум, Кејт Босворт, Гал Гадот и многу други, посебно се истакнаа со нивниот изглед.

Погледнете како изгледаа ѕвездите на Critics' Choice Awards 2018:

М. М. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Џоли сака да доминира, Лонгорија е потчинета во кревет: Каков секс им ... Повеќе познати дами, меѓу кои се и Анџелина Џоли, Ева Лонгорија и Џесика Бил, сп...
Анџелина Џоли 1 година по разводот: „Важно е да плачете во бањата, сам... Анџелина Џоли за Vanity Fair го даде нејзиното прво ексклузивно интервју откако ...
Се шпекулира: Анџелина Џоли ќе стапи во брак со анонимен маж? Само затоа што разводот меѓу Анџелина Џоли и Бред Пит не е финализиран не значи ...

Најчитани неделава